Dotacja na podręczniki – czy można kupić coś innego

Pytanie:

Pytanie: Zaplanowaliśmy zakup podręczników dla klasy I. Jednak podręczniki do tej klasy już posiadamy z innego źródła (promocja od wydawnictwa). Czy można nie kupować podręczników? Czy można za pieniądze otrzymane na te podręczniki (dotacja) zakupić np. kserokopiarkę, zgodnie z art. 56 pkt 7 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Finanse Sektora Publicznego
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Finanse Sektora Publicznego

ZOBACZ OFERTĘ