Nienależnie pobrane świadczenia - sprawdź księgowania

Pytanie:

Czy środki z tytułu nienależnie pobranych świadczeń z lat ubiegłych MOPS wykazuje w swoim sprawozdaniu Rb-27S (0940 i 0920 odsetki)? Przelewy do urzędu wojewódzkiego przekazujemy z § 0940 i 0920 a w gminie księgujemy je w § 2910 i 4580 odsetki?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Finanse Sektora Publicznego
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Finanse Sektora Publicznego

ZOBACZ OFERTĘ